POS принтер SM BIXOLON SRP-770II

Код на продуктот: Bixolon SRP-770II

Достапност: Нема на залиха

Цена: 21.790ден
Без данок: 21.790ден
Основни карактеристики
Вид термален
Брзина на испис [mm/sec] 127
Резолуција на испис [dpi] 200
Останати карактеристики
Боја бела
Конектори
Интерфејс
  • USB
  • parallel
  • serial

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: