LED СИЈАЛИЦА 11W HY/LED/E27/11W/3000K - 220V

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 11W HY/LED/E27/3000K

Достапност: На залиха

Цена: 560ден
Без данок: 560ден

Карактеристики:

Моќност: 11W
Напон: 220V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: