LED СИJАЛИЦА 3W HY/LED/C35/3W/E14/6500K -220V СВЕЌА

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/C35/3W/E14/6500K

Достапност: На залиха

Цена: 200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
100 ден.
6 Рати
33 ден.
12 Рати
17 ден.
18 Рати
11 ден.
24 Рати
8 ден.
Без данок: 200ден

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: