LED СИЈАЛИЦА 7W HY/LED/A60/7W/E27/3000K - 220V ТОПЧЕ

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/A60/7W/E27/3000K

Достапност: На залиха

Цена: 110ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
55 ден.
6 Рати
18 ден.
12 Рати
9 ден.
18 Рати
6 ден.
24 Рати
5 ден.
Без данок: 110ден

Карактеристики:

Моќност: 7W
Напон: 220V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: