LED СИJАЛИЦА 3W HY/LED/G45/3W/E27/6500K - 220V ГЛОБУС

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: HY/LED/G45/3W/E27/6500K

Достапност: На залиха

Цена: 180ден
Без данок: 180ден

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Гаранција: 2 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: