Телевизор LED HYUNDAI 32'' LE-R D L

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 32'' LE-R D L

Достапност: На залиха

Цена: 10.000ден
Без данок: 10.000ден
Основни карактеристики				
				
 - ЛЕД Телевизор, дијагонала 82 см (32“)				
 - Direct LED - Позадинско осветлување				
 - HD Ready 				
 - Резолуција 1366x768 				
 - Aspect ratio 16:9 (wide screen)							
 - Hotel mode							
 - 3D Combo filter				
 - Телетекст				
 - PVR функција - овозможува снимање на USB				
 - Мени на Македонски јазик				
				

Технички спецификации				
				
 - Аналоген прием PAL/SECAM				
 - Дигитален прием DVB-T DVB-C MPEG4 H.264				
 - Потрошувачка max 38W				
 - Потрошувачка во stand by max 0,5W				
 - Растојание на дупки за држач на ѕид 100х100 mm				
 - Димензии на пакување 85 х 13 х 52,2 cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: