Телевизор LED HYUNDAI 40'' LE-F D L

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 40 LE-F D L

Достапност: На залиха

Цена: 13.490ден
Без данок: 13.490ден
Основни карактеристики:					
					
 - ЛЕД Телевизор, дијагонала 102 см (40“)					
 - Direct LED - Позадинско осветлување					
 - Full HD 					
 - Резолуција 1920x1080					
 - Aspect ratio 16:9 (wide screen)									
 - 3D Combo filter					
 - Телетекст					
 - PVR функција - овозможува снимање на USB					
 - Ултра тенка рамка					
 - Metal brush look 					
 - Мени на македонски јазик					

Технички спецификации				
				
 - Аналоген прием PAL/SECAM				
 - Дигитален прием DVB-T DVB-C MPEG4 H.264				
 - Потрошувачка max 58W				
 - Потрошувачка во stand by max 0,5W				
 - Растојание на дупки за држач на ѕид 200х200 mm				
 - Димензии на пакување 102 х 18.5 х 63.5 cm				
 - Тежина 11.8 кг				
 - Сертификати, CE/LVD/EMC				
 - EAN 5310147654017	

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: