Инвертер клима уред Hyundai AC180 ECO M - 5.2 kW

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: AC180 ECO M

Достапност: Нема на залиха

Цена: 32.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
16.495 ден.
6 Рати
5.498 ден.
9 Рати
3.666 ден.
12 Рати
2.749 ден.
24 Рати
1.375 ден.
Без данок: 32.990ден

Основни карактеристики:

Јачина на звук при работа во стандардни услови (VJ) [dB]: 36
Капацитет на ладење [kW]: 6125
SEER коефициент: 6,5
Функции: LED дисплеј, опција за autostart,
bio филтер�
Еколошки плин: R410A
Функционалности: висока ефикасност, помала потрошувачка на енергија,
одличен дизајн
Енергетска класа на ладење: A+++
Капaцитет на греење [kW]: 6740
SCOP коефициент: 4,2
Енергетска класа на греење: A++
Останато:
Влезна сила на ладење [W]: 2360
Проток на воздух [m3/h]: 610
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Влезна сила на греење [W]: 2410

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: