Ѕиден сплит систем Vivax Cool ACP-18CH50AES- 5.57 kW SF Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CH50AES

Наградни поени: 250

Достапност: На залиха

Цена: 22.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.495 ден.
6 Рати
3.832 ден.
12 Рати
1.916 ден.
18 Рати
1.277 ден.
24 Рати
958 ден.
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990

Основни карактеристики

Еколошки плин: R410A
Енергетска класа на греење: A
Јачина на звук при стандардни услови на работа (UJ) [dB]: 44.5
Функционалности: timer, sleep mode, soft start, самодијагностика на грешки при работење, auto restart, Turbo mode, auto mode
Енергетска класа на ладење: A
COP коефициент: 3,61
EER коефициент: 3,21
Јачина на звукот при стандардни услови на работа (VJ) [dB]: 57
Капацитет на греење [kW]: 5570
Функции: Заштита на вентиолот на надворешната единица, брзо чистење, побрзо одржување, единствен дизајн, дигитален екран, безшумна операција, био филтер
Капацитет на ладење [kW]: 5280
Останати карактеристики
Проток на воздух [m3/h]: 900
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1,8
Останато: LED екран, филтер за прашина
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Влезна сила на ладење [W]: 1643
Влезна сила на греење [W]: 1543

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: