Мобилна клима Vivax Cool ACP-09CH25AEF - 2.6kW AEF серија

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-09PT25AEF

Достапност: Нема на залиха

Цена: 15.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.000 ден.
6 Рати
2.667 ден.
12 Рати
1.333 ден.
18 Рати
889 ден.
24 Рати
667 ден.
Без данок: 15.999ден
Основни карактеристики
Функционалности: самодијагностика на грешки при работење, sleep mode, auto restart
EER коефициент: 2,6
Јачина на звук при стандардни услови на работа (UJ) [dB]: 64
Еколошки плин: R410A
Енергетска класа на греење: A
Капацитет на ладење [kW]: 2,6
Функции: 0.5W Standby, САМО ЛАДЕЊЕ
Енергетска класа на ладење: A
Останати карактеристики:
Влезна сила на ладење [W]: 1010
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1
Проток на воздух [m3/h]: 370
Бука - UJ [dB(A)]: 51

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: