CC MSI UTP CAT5e сив кабел, 2M RETAIL

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CAT5e

Наградни поени: 5

Достапност: На залиха

Цена: 170ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
85 ден.
6 Рати
28 ден.
9 Рати
19 ден.
12 Рати
14 ден.
24 Рати
7 ден.
Без данок: 170ден
Цена во наградни поени: 109
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабел UTP
Боја сива
Конектори
Конектори UTP (Unshielded Twisted Pair) LAN cable CAT-5e�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: