CC MSI USB A-B Micro кабел 2M,A Male-Micro 5pin Male RETAIL

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: A Male-Micro 5pin Male RETAIL

Наградни поени: 10

Достапност: 8

Цена: 130ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
65 ден.
6 Рати
22 ден.
12 Рати
11 ден.
18 Рати
7 ден.
24 Рати
5 ден.
Без данок: 130ден
Цена во наградни поени: 130
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабел USB
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: