CC MSI HDMI 1.4 Audio/Video кабел 5m HDMI M - HDMI M RETAIL

Производител: MSI

Код на продуктот: 5m HDMI M - HDMI M RETAIL

Достапност: На залиха

Цена: 530ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
265 ден.
6 Рати
88 ден.
12 Рати
44 ден.
18 Рати
29 ден.
24 Рати
22 ден.
Без данок: 530ден
Основни карактеристики
Должина [м] 5
Вид на кабел Аудио/Видео
Боја црна
Конектори
Конектори HDMI-M, HDMI-M

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: