CC MSI HDMI 1.4 Audio/Video кабел, 1,5m HDMI M - HDMI M RETA

Производител: MSI

Код на продуктот: 1,5m HDMI M - HDMI M RETA

Наградни поени: 7

Достапност: На залиха

Цена: 420ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
210 ден.
6 Рати
70 ден.
12 Рати
35 ден.
18 Рати
23 ден.
24 Рати
18 ден.
Без данок: 420ден
Цена во наградни поени: 222
Основни карактеристики
Должина [м] 1,5
Вид на кабел Аудио/Видео
Боја црна
Конектори
Конектори HDMI

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: