Кабел за напојување CC MSI 230V 2M RETAIL

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: 230V 2M RETAIL

Наградни поени: 7

Достапност: 20

Цена: 380ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
190 ден.
6 Рати
63 ден.
12 Рати
32 ден.
18 Рати
21 ден.
24 Рати
16 ден.
Без данок: 380ден
Цена во наградни поени: 249
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабла Напонски
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: