Sale

Кабел за напојување CC MSI 230V 2M RETAIL

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: 230V 2M RETAIL

Наградни поени: 7

Достапност: На залиха

Цена: 380ден 249ден
Без данок: 249ден
Цена во наградни поени: 249
Основни карактеристики
Должина [м] 2
Вид на кабла Напонски
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: