Скејтборд Cars2, 71x20 cm

Код на продуктот: J892310

Достапност: На залиха

Цена: 1.000ден
Без данок: 1.000ден
Скејтборд Cars2.
Димензии 71x20 cm. Максималниот капацитет на оптоварување e 50 kg. PVC тркала. Наменето за деца на возраст од 6 и повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: