Sale

Кацига и комплет штитници Monster High

Код на продуктот: 3496271305062/3496271305079

Наградни поени: 30

Достапност: На залиха

Цена: 2.300ден 1.500ден
Без данок: 1.500ден
Цена во наградни поени: 1500
Kацигa за деца (за возење велосипед, тротинет, трицикли, ролерки). Големина S (53-56 см). Штитници за колена и лактови (сертификат за безбедност EN14120). За деца на возраст од 3 и повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: