Ролерки Princess - розева боја

Код на продуктот: J100820

Достапност: На залиха

Цена: 1.400ден
Без данок: 1.400ден
Ролерки растегливи до 4 големини (27-30), способност да се променат со 3 тркала на ролерка, флексибилна внатрешна обувка. Проѕирни PVC тркала, сигурносен систем на закопчување, кочница. Наменето за деца на возраст од 3 и повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: