Велосипед без педали Barbie (pre-order)

Код на продуктот: CB901031

Достапност: Pre-Order

Цена: 2.400ден
Без данок: 2.400ден
Велосипед без педали за брзо учење на возење велосипед без помошни тркала. Челична рамка, преден и заден браник, меки седишта, фина изработка и рачка на седиштето.
Тркалата изработени од мека пластика се одлично прилагодливи на тротоарите. Височина на седиштето 39-43 см.
Наменето за деца на возраст од 2-4 години.


*Производот е достапен само со претходна нарачка

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: