Тротинет Stunt црно- зелен

Код на продуктот: Stunt black-green

Достапност: На залиха

Цена: 2.800ден
Без данок: 2.800ден

Stunt тротинет. Идеален за постарите деца кои сакаат тротинети, нови искуства и нови потези. Познат по својот трендовски изглед. Управувачот е изработен од� челична легура и иновативен дизајн.

Зглобовите се изработени од алуминиум. Издржлив, ABEC-5 лежишта за непречено возење, засилена основа од челична легура, особено издржливи тркала ((nylon mix fibre core, 88 A PU). Нелизгава површина за стапалото, подножјето на легурата е отпорна на абење и триење. Сопирачките се од челична легура. Капацитет на издржливост до 100 кг.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: