Вага за мерење телесна тежина PS-156B и Рачен миксер SB-250WH

Производител: Vivax

Код на продуктот: PS-156B SB-250WH

Достапност: На залиха

Цена: 1.600ден
Без данок: 1.600ден
Основни карактеристики
Макс. мерена маса [кг] 150
Мин. мерена маса [г] 1
Останато црна боја со бел принт (дезен)
Основни карактеристики
Моќност [В] 250
Останато 2 брзини (нормална и турбо), сечило од нерѓосувачки челик, рачка која се отстранува за полесно чистење
Останати карактеристики
Боја бело-црвена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: