Сецко Vivax MC-2501 и соковник Vivax AJ-700

Производител: Vivax

Код на продуктот: MC-2501 AJ-700

Достапност: На залиха

Цена: 3.600ден
Без данок: 3.600ден
 • Спецификација за сецко:
 • Основни карактеристики
  Моќност [В] 250
  Останато Капацитет на садот 0,8l, сечило од нерѓосувачки челик
  Останати карактеристики
  Боја бела


 • Спецификацијаза соковникот:
Основни карактеристики
Моќност [В] 700
Останато 2 брзини, сад за пулпа 2 l, сад за сок 0.8 l, широк дел за ставање на овошје и зеленчук, сигурносен прекинувач.
Останати карактеристики
Боја Сребрена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: