Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 32'' LE75T2, HD, DVB-T/C/T2, MPEG4, CI sl

Производител: Vivax

Код на продуктот: DVB-T/C/T2, MPEG4, CI sl_re

Достапност: Нема на залиха

Цена: 11.000ден
Без данок: 11.000ден
Основни карактеристики
Дијагонала 32" / 82 cm
Компресија
  • MPEG2
  • MPEG4
Максимална резолуција 1366x768
Светлина [цд/м2] 240
Контраст 3000-1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време одзива [мс] 5
ВЕСА 100x200
Технологија LED
Тип ТВ-а 3D
ТВ тунер DVB-T/C/T2, MPEG4, H.265
Димензии и маса
Димензии на уредот Без сталак 73,8 x 44,4 x 8,3
Со сталак 73,8 x 47,8 x 19
Маса на уредот [кг] 5,7
Димензии на пакувањето [цм] 79,5 x 50 x 16
Маса на пакувањето [кг] 7,4
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
  • SECAM
Мод на приказот
  • Cinema
  • Movie
  • Personal
Позадинско освветлување
  • Auto
  • Medium
Останато Hotel mode, CI+
Енергетска класа A
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
Вградена камера Не
3Д технологија Пасивна
УСБ снимање Да
Конектори
Composite 1
D-sub 1
HDMI 3
Component 1
Scart 1
PC Audio 1
VGA 1
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: