Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 43'' LE75T2,Full HD,DVB-T/C/T2,MPEG4,CI

Производител: Vivax

Код на продуктот: DVB-T/C/T2,MPEG4,CI_reg

Наградни поени: 300

Достапност: На залиха

Цена: 19.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.750 ден.
6 Рати
3.250 ден.
9 Рати
2.167 ден.
12 Рати
1.625 ден.
24 Рати
812 ден.
Без данок: 19.499ден
Цена во наградни поени: 19000
Основни карактеристики
Дијагонала 43" / 109 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 100X200
Технологија LED
Тип ТВ-а nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2, H.265
Димензии и маса
Димензии на уред [цм] Без сталак: 97,1 x 56,3 x 7,9
Со сталак: 97,1 x 60,9 x 20,9
Маса на уредот [кг] 8,8
Димензии на пакувањето [цм] 106 x 65 x 16
Маса на пакувањето [кг] 11,1
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
Останато Hotel mode, CI+, 300Hz CME
Енергетска класа A+
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
Вградена камера Не
3Д технологија Пасивна
Конектори
Composite 1
S-Video 0
D-Sub 1
ХДМИ 3
Component -6
Сцарт 1
PC Audio 1
DVI 0
VGA 0
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: