Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-43LE75T2,Full HD,DVB-T/C/T2,MPEG4,CI

Производител: Vivax

Код на продуктот: DVB-T/C/T2,MPEG4,CI_reg

Достапност: На залиха

Цена: 18.500ден
Без данок: 18.500ден
Основни карактеристики
Дијагонала 43" / 109 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 250
Контраст 3000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 100X200
Технологија LED
Тип ТВ-а nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2, H.265
Димензии и маса
Димензии на уред [цм] Без сталак: 97,1 x 56,3 x 7,9 Со сталак: 97,1 x 60,9 x 20,9
Маса на уредот [кг] 8,8
Димензии на пакувањето [цм] 106 x 65 x 16
Маса на пакувањето [кг] 11,1
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
Мод на приказ
Позадинско осветлување
�[о]
Останато Hotel mode, CI+, 300Hz CME
Енергетска класа A+
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
Вградена камера Не
3Д технологија Пасивна
3Д наочари во пакетот Не
УСБ снимање Не
Процесор
Конектори
Composite 1
S-Video 0
D-Sub 1
ХДМИ 3
Component -6
Сцарт 1
PC Audio 1
DVI 0
VGA 0
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: