Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 49 '' LE75T2,FHD, DVB-T/C/T2, MPEG4,CIsolt

Производител: Vivax

Код на продуктот: DVB-T/C/T2, MPEG4,CIsolt

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 22.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.400 ден.
6 Рати
3.800 ден.
12 Рати
1.900 ден.
18 Рати
1.267 ден.
24 Рати
950 ден.
Без данок: 22.799ден
Цена во наградни поени: 21500
Основни карактеристики
Дијагонала 49" / 124 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Свјетлина [цд/м2] 300
Контраст 5000:1
Видллив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 200x200
Технологија OLED
Тип на Тv nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2, H.265
Димензии и маса
Димензии на уредот [цм] Без сталак: 110,6 x 61,9 x 7,9 Со сталак: 110,6 x 64 x 28,2
Маса на уредот [кг] 11,9
Димензии на пакувањето [цм] 121,1 x 75 x 17
Маса на пакувањето [кг] 15,4
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
Останато Hotel mode, CI+, 400Hz CME
Енергетска класа A
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
3Д технологија Пасивна
Конектори
Composite 1
S-video 0
D-Sub 1
HDMI 3
Component 1
Scart 1
PC Audio 1
DVI 0
VGA 0
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: