Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 55'' LE75T2, Full HD, DVB-T/C/T2, MPEG4

Производител: Vivax

Код на продуктот: DVB-T/C/T2, MPEG4_reg

Достапност: На залиха

Цена: 23.900ден
Без данок: 23.900ден
Основни карактеристики
Дијагонала 55'' / 140 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 330
Контраст 4000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 400x200
Технологија LED
Тип ТВ-а nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2 H.265
Димензии и маса
Димензии на уредот [цм] Без сталак:124,9cm*72,4cm*5,8cm ,
Со сталак:124,9cm*76,9cm*28,1cm
Маса на уредот [кг] 14,34
Димензии на пакувањето [цм] 1358*83,1*17,1
Маса на пакувањето [кг] 18,07
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • PAL
  • SECAM
Режим на работа (мод) на приказ
  • Dynamic
  • Movie
  • Standard
Позадинско осветлување
  • Auto
  • Bright
  • Medium
  • Normal
Останато Hotel mode, CI, HDMI-CEC, COAX CME400Hz
Енергетска класа
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
Вградена камера Не
3Д технологија
3Д наочари во пакетот Не
УСБ снимање Да
Процесор
Конектори
Composite 1
S-Video 0
D-Sub 1
HDMI 2
Component 1
Scart 1
PC Audio 1
DVI 0
VGA 1
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: