Апарат за вафли WM-850 + Тостер TS-7501

Производител: Vivax

Код на продуктот: VIVAX HOME

Достапност: На залиха

Цена: 1.800ден
Без данок: 1.800ден

Спецификација за апаратот за вафли:

Основни карактеристики
Моќност [В] 850
Останато нелеплива површина, печење во облик на срце за 5 парчиња вафли; термостат за прилагодување на печењето,светлосен индикатор на работа

Спецификација за тостерот:

Основни карактеристики
Моќност [В] 750
Останато фиксна грил решетка, нелеплива површина, светлосен индикатор за работата
Останати карактеристики
Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: