Внатрешен хард диск HDD INT WD 30EZRZ

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD30EZRZ

Достапност: 2

Цена: 7.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.750 ден.
6 Рати
1.250 ден.
12 Рати
625 ден.
18 Рати
417 ден.
24 Рати
312 ден.
Без данок: 7.499ден
Основни карактеристики
Капацитет 3000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: