Sale

Внатрешен хард диск HDD WD 20PURXHDD INT WD 20PURX

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD20PURX

Наградни поени: 26

Достапност: На залиха

Цена: 6.400ден 5.899ден
Без данок: 5.899ден
Цена во наградни поени: 5899
Основни карактеристики
Капацитет 2000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: