SSD уред WD Blue 250GB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDS250G1B0A

Наградни поени: 21

Достапност: На залиха

Цена: 7.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.000 ден.
6 Рати
1.333 ден.
12 Рати
667 ден.
18 Рати
444 ден.
24 Рати
333 ден.
Без данок: 7.999ден
Цена во наградни поени: 7699
Основни карактеристики
Капацитет 250 GB
Величина 2,5"
SATA 3
Вид на флеш меморија TLC
Брзина на читање [МБ/с] 545
Брзина на записување [МБ/с] 525
Дополнителна опрема
3,5" bracket не

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: