SSD уред WD Blue 1 TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDS100T1B0A

Достапност: На залиха

Цена: 21.300ден
Без данок: 21.300ден
Основни карактеристики
Капацитет 1 TB
Величина 2,5"
  SATA 3
Вид на флеш меморија TLC
Брзина на читање [МБ/с] 545
Брзина на запишување [МБ/с] 525
Дополнителна опрема
3,5" bracket не

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: