SSD уред 512GB PM871a Client Edition Bulk

Производител: Samsung

Код на продуктот: MZ7LN512HMJP

Достапност: На залиха

Цена: 9.800ден
Без данок: 9.800ден
Основни карактеристики
Капацитет 512
Величина 2,5"
  SATA 3
Вид на флеш меморија  
Брзина на читање [МБ/с] 540
Брзина на запишување [МБ/с] 520
Дополнителна опрема
3,5" bracket не

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: