SSD уред 256GB PM871a Client Edition Bulk

Производител: Samsung

Код на продуктот: MZ7LN256HMJP

Достапност: На залиха

Цена: 6.000ден
Без данок: 6.000ден
Основни карактеристики
Капацитет 256
Величина 2,5"
  SATA 3
Вид на флеш меморија  
Брзина на читање [МБ/с] 540
Брзина на запишување[МБ/с] 520
Дополнителна опрема
3,5"bracket не

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: