SSD уред Adata 256GB SU800 SATA 3D Nand

Производител: AData

Код на продуктот: ASU800SS-256GT-C

Достапност: На залиха

Цена: 7.200ден
Без данок: 7.200ден
  • Уред за складирање на флеш меморија, за ултимативен перформанс на вашиот компјутер.
  • Спецификација
Основни карактеристики
Капацитет 256
Величина 2,5"
SATA 3
Вид на flash меморија TLC
Брзина на читање [МБ/с] 560
Брзина на запишување [МБ/с] 520
Дополнителна опрема
3,5" bracket не

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: