Хард диск (внатрешен) HDD INT WD 20EFRX

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD20EFRX

Достапност: На залиха

Цена: 6.050ден
Без данок: 6.050ден
Основни карактеристики
Капацитет 2000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: