Хард диск (внатрешен) HDD INT WD 10PURX

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD10PURX

Достапност: Нема на залиха

Цена: 3.650ден
Без данок: 3.650ден

Спецификација

Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: