Хард диск (внатрешен) HDD INT WD 10EFRX

Код на продуктот: WD10EFRX

Достапност: 20

Цена: 4.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.150 ден.
6 Рати
717 ден.
12 Рати
358 ден.
18 Рати
239 ден.
24 Рати
179 ден.
Без данок: 4.300ден
Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: