Хард диск (внатрешен) HDD INT WD 1003FZEX

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD1003FZEX

Достапност: На залиха

Цена: 5.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.600 ден.
6 Рати
867 ден.
12 Рати
433 ден.
18 Рати
289 ден.
24 Рати
217 ден.
Без данок: 5.200ден
Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 7.200

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: