Хард диск (внатрешен) HDD INT TOS P300 500GB 3.5"

Производител: TOSHIBA

Код на продуктот: HDWD105UZSVA

Достапност: На залиха

Цена: 2.700ден
Без данок: 2.700ден
Основни карактеристики
Капацитет 500
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 7.200

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: