Хард диск (внатрешен) HDD INT TOS P300 1TB 3.5"

Производител: TOSHIBA

Код на продуктот: HDWD110UZSVA

Достапност: На залиха

Цена: 3.000ден
Без данок: 3.000ден
Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 7.200

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: