Процесор CPU INT Pentium G3260

Производител: Intel

Код на продуктот: BX80646G3260

Достапност: На залиха

Цена: 3.500ден
Без данок: 3.500ден
Основни карактеристики
Приклучок [Socket] 1150
Работен такт [МХз] 3300
L3 cache 3 MB
Број на јадра  
Јадро Haswell
Технологија на производство  
ТДП  
Останати карактеристики
 
Кулер да
Интегриран графички состав да

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: