Принтер CAN Pixma IP7250

Производител: Canon

Код на продуктот: BS6219B006AA

Достапност: На залиха

Цена: 5.100ден
Без данок: 5.100ден

Фото Печатач ИП7250, А4, со 5 мастила, високи перформанси и безжично поврзување. Печатење директно на ЦД. Автоматско двострано печатење. Можност за поврзување со таблети и паметни уреди.

Основни карактеристики
Брзина на печатење - Ц/Б [стр/мин] 15
Брзина на испис - боја [стр/мин] 10
Брзина на печатење 10kc15 [с] 21
Резолуција на испис [дпи] 4800x1200
Време на испис на првата страна [с] 0
Меморија [МБ] 0
Процесор  
Емулација  
Опции  
Останати карактеристики
Фиока за влез [листови] 0
Кратенка за излез [листови] 0
Месечен циклус [стр.] 0
ЛЦД екран n/a
Подржани формати за испис
  • 10x15 cm
  • 13x18 cm
  • A4
  • A5
  • B5
  • Letter
ОС компатибилност  
Мастила PG550 / CL551

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: