Читач на бар кодови MS META Laser Scanner

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MS-GLS200

Наградни поени: 30

Достапност: 8

Цена: 2.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.000 ден.
6 Рати
333 ден.
12 Рати
167 ден.
18 Рати
111 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 2.000ден
Цена во наградни поени: 1599

Спецификација

Основни карактеристики
Вид рачен
Технологија ласерска
Останати карактеристики
Одалеченост на скенирање 2,5-30 cm
Ширина на скенирано поле 18
Број на ласерски зраци 1
Агол на вртење 30,45,60
Боја црна
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: