UPS Emerson (Liebert itON) 2000VA/1200W LI32151CT20

Код на продуктот: LI32151CT20

Достапност: Pre-Order

Цена: 14.000ден
Без данок: 14.000ден

Доверлив UPC дизајниран за заштита на десктоп компјутери и друга IT опрема. Автоматската регулација на напонот овозможува користење на уредот во подрачја со нестабилен напон. LCD�статус. Можност работата да се зачува пред да се покрене исклучување на системот. Можност за авторестартирање и аларм за преоптовареност. Идеален за: десктопи, професионални работни станици, мали рутери, хабови, терминали, централи и слично.

Основни карактеристики
Излезна моќност [В] 230
Технологија Line interactive AVR, Stepped sinewave
Излезен напон [В] 230
Излезна фреквенција
Промена на излезен напон [%] 0
Влезен напон [В] 230
Влeзна фреквенција 50/60Hz; Auto sensing
Подесивост на влезен напон [В]
Останати карактеристики
Време на полнењe [х] 6
Време на работа (50% лоад) [мин] 0
Време на работа (100% лоад) [мин] 0
Ниво на ел. Удар [Ј] 0
Филтрирањe
Дополнителна заштита RJ11
Комуникација USB
Конектори
Излезни приклучоци 3x шуко, 3x шуко
Влeзни приклучоци IEC 320-C14

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: