Уред CyberPower 600VA/360W BU600E

Код на продуктот: BU600E

Наградни поени: 35

Достапност: На залиха

Цена: 3.250ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.625 ден.
6 Рати
542 ден.
12 Рати
271 ден.
18 Рати
181 ден.
24 Рати
135 ден.
Без данок: 3.250ден
Цена во наградни поени: 2849
  • Идеален уред за заштита на помали електронски уреди наменето за мали бизниси и куќи.
    Содржи
    3 шуко влезови и има автоматска регулација на влезниот напон АВР.
    ��
  • � �
    Спецификација
Основни карактеристики
Излезна моќност [В] 360
Технологија Line interactive AVR, Simulated Sine Wave
Излезен напон [В] 230
Излезна фреквенција 50/60Hz +/- 1%
Промена на излезен напон [%] 7
Влезен напон [В] 230
Влезна фреквенција 47~63Hz
Подесивост на влезен напон [В]

165-280V

Конектори
Излезни приклучоци 3x шуко
Влезни приклучоци Напонски кабел/шуко

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: