УСБ 32GB DTIG4 Kingston

Производител: Kingston

Код на продуктот: DTIG4/32GB

Достапност: На залиха

Цена: 1.000ден
Без данок: 1.000ден
Основни карактеристики
Капацитет 32 GB
Интерфејс USB 3.0
Брзина на читање [МБ/с]
Брзина на запишување [МБ/с]
Останати карактеристики
Боја Бело-црвена

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: