Мемориска картичка 32GB Kingston

Производител: Kingston

Код на продуктот: SDC10G2/32GB

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.250ден
Без данок: 1.250ден
Основни карактеристики
Формат microSD
Капацитет [МБ] 32 GB
Останати карактеристики
Читање [МБ/с] 45
Запишување [МБ/с] 10

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: