Сет од 4 кармини за мама и за ќерките VERY BELLA

Код на продуктот: GPH15212

Достапност: На залиха

Цена: 450ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
225 ден.
6 Рати
75 ден.
12 Рати
38 ден.
18 Рати
25 ден.
24 Рати
19 ден.
Без данок: 450ден

Супер, шарен сет за сите мамички и нивните принцези!
Одличен начин да го поминете времето заедно и да се дотерувате овој 8-ми Март! Сетот е составен од неверојатно шарена палета од 4 кармини, спакувани во преубави кутија, сјајни, блескави налепници, упатство за користење и совети за шминкање.
Наменето е за девојчиња од над 5 години.
Производител: Giochi Preziosi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: