Голем сет за украсување на нокти VERY BELLA

Код на продуктот: GPH15215

Достапност: Нема на залиха

Цена: 515ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
258 ден.
6 Рати
86 ден.
12 Рати
43 ден.
18 Рати
29 ден.
24 Рати
21 ден.
Без данок: 515ден

Голем сет за украсување на нокти, наменет за мама и за ќерките!
Сет�содржи 2 лака за нокти, турпија, сепаратори на прсти кои кога се споени формираат срце, сет од вештачки нокти, упатство за користење и совети за украсување и разубавување.
Наменет е за девојчиња од над 5 години
Производител
: Giochi Preziosi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: