Сет за украсување на нокти за мама и ќерките VERY BELLA

Код на продуктот: GPH15216

Достапност: Нема на залиха

Цена: 450ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
225 ден.
6 Рати
75 ден.
12 Рати
38 ден.
18 Рати
25 ден.
24 Рати
19 ден.
Без данок: 450ден

Сетот содржи лак за нокти, шарена турпија, упатство и совети за разубавување. Безбеден за користење и за мама и за ќерките. Разубавете се овој 8-ми Март со шарени нокти и разиграни бои, бидете во тренд вие и вашите деца.
Наменет за девојчиња од над 3 години.�
Производител:�Giochi Preziosi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: